logo
Prodej a pronájem
588 500 817
Servis
588 500 817

Školení strojníků, vydávání průkazu strojníka

Kurz strojníků – nezbytnost pro práci se stavebním strojem

Kurz strojníků Vaše pracovníky vybaví potřebnými znalostmi i průkazem strojníka, který je podle vyhlášky 77/65 sb. nezbytný pro práci se strojem. V případě úrazu způsobeného stavebním strojem, řízeným obsluhou bez platného průkazu strojníka hrozí velmi citelné finanční postihy, v krajním případě až nepodmíněný trest odnětí svobody. Proto Vám jako doplněk svých služeb současně s nabídkou kvalitních stavebních strojů nabízíme i základní, rozšiřovací a opakované školení strojníků dle vyhlášky 77/65 sb. Školení se provádí přímo v sídle společnosti v Olomouci, nebo po dohodě ve vhodných prostorách u zákazníka. Po ukončení kurzu obdržíte průkaz strojníka vystavený Ministerstvem průmyslu a obchodu platný na celém území ČR.

Základní kurz

Volná místa

Nakladače, rypadla, válce, dozery, případně jiné skupiny strojů dle dohody. Je určen těm pracovníkům, kteří nevlastní žádný strojnický průkaz.

Cena kurzu:

6 000 Kč

Nejbližší termín: není k dispozici

Zobrazit volné termíny

Rozšiřovací kurz

Volná místa

Nakladače, rypadla, válce, dozery, případně jiné skupiny strojů dle dohody .Je určen těm pracovníkům, kteří vlastní strojnický průkaz a potřebují rozšířit na další skupiny strojů. Rozšiřovat lze jen v rámci kategorie. Při přechodu z jedné kategorie do jiné (nakladač – beton.) jde o základní kurz.

Cena kurzu:

5 000 Kč

Nejbližší termín: není k dispozici

Zobrazit volné termíny

Sdružený kurz

Volná místa

Slučuje základní a rozšiřovací kurz. Je určen těm pracovníkům, kteří nevlastní žádný strojnický průkaz a potřebují získat dvě kategorie strojů.

Cena kurzu:

8 500 Kč

Nejbližší termín:

Zobrazit volné termíny

Opakované školení s přezkoušením

Volná místa

Je určeno všem držitelům strojnických průkazů – každé 2 roky je doporučeno obnovit platnost průkazu.

Cena kurzu:

500 Kč

Nejbližší termín: není k dispozici

Zobrazit volné termíny

Dokumenty ke stažení

Pravidla týkající praxe, zkoušek a vydávání oprávnění pro strojnické profese a obsluhu techniky upravuje stále platná vyhláška č. 77/1965 Sb. Zde najdete aktuální znění vyhlášky na Portálu veřejné správy Ministerstva vnitra ČR, případně si můžete vyhlášku stáhnout níže spolu s přehledem strojů, pro které je průkaz strojníka potřeba.

Přihláška ke zkoušce

Plán kurzů 2024

Žádost o duplikát

Vyhláška MS v.č. 77-65